Úvahy o EJ25 - Úvaha první

Po delším čase jsem se rozhodl podělit se s Vámi o poznatky, které jsem velmi draho načerpal během doby, od rozhodnutí o přerodu mého vozu na čistokrevný závoďák a generální opravě motoru EJ25. Nechci se omezit jen na prosté konstatovaní faktů a hodnocení zda ta či ona úprava přinesla výsledky, můj záměr je jiný. Informace o podvozku, rámu, nastavení pérování apod. si nechám do jiného článku, pojďme podivat na samotné srdce vozu, na motor EJ25.

P O Z O R na tzv. "odborníky"

Po zralé úvaze zda má cenu okolo sebe kopat, či někomu komplikovat život tím, že zveřejním výsledky jeho "odborné" práce, jsem se nakonec rozhodl, že tak učiním, neb si myslím, že by se toto mělo dostat mezi odbornou, ale i neodbornou motoristickou veřejnost nejen v čechách, ale i v zahraničí. Z taktických důvodů si prozatím ponechám informaci o konkrétním "specialistovi", ale věřte, že je dost pravděpodobné, a záleží to pouze na něm, že se tato informace objeví na těchto stránkách.

Budapest-Bamako - The Great African Run

Souhrn reportáží, článků a fotografií najdete v sekci Off-Road. Kliknutím na tento odkaz se ihned přesunete na seznam článků, které informují o průběhu této akce z poněkud jiného pohledu.

Budapest - Bamako, Konečné výsledky

Přinášíme Vám konečné pořadí letošního závodu Budapest-Bamako, The Great African Run. Kromě dobrého umístění jednotlivých posádek HUMMER Racing Teamu v první dvacítce startovního pole obdželi členové, jako celý team, cenu "Fair play" za přátelství a pomoc ostatním účastníkům v nouzi.

Budapest - Bamako, Tisková zpráva




Sedm statečných v Bamaku!

Po necelých 11 000 km, které jsme urazili za posledních 14 dní v cílovém městě Bamaku – hlavním městě republiky Mali. V 36 ºC vedru jsme půl hodiny po poledni odevzdali poslední „work sheet“, tedy pracovní papír závodního dne číslo 14! Jsme v cíli náročné Budapest – Bamako 2009.

Soutěž Budapest - Bamako 2009 vstupuje do poslední fáze

V posledních dvou absolvovaných etapách se posádky HUMMER Racing Teamu dostali na území africké republiky Mali nacházející se v oblasti Sahelu a jižní Sahary. Nejenom, že se jedná již o cílovou oblast celého závodu, ale míří sem i část humanitární pomoci, kterou vezou s sebou posádky kategorie racing.

Syndikovat obsah