Budapest-Bamako - The Great African Run
Vážení příznivci AWD, Rally a OffRoad. Je mi ctí zprostředkovat Vám mimořádný zážitek prostřednictvím takřka OnLine zpravodajství z velkolepé akce nazvané Budapest-Bamako - The Great African Run, akce které se účastní 255 posádek z celé evropy ve dvou kategoriích Race a Touring. Celé akce se posádky mohou zůčastnit v osobních automobilech, OffRoad speciálech, bězných 4x4 a nákladních vozidlech nejrůznějších značek a typů.

Oficiální WEBové stránky akce najdete na adrese http://www.budapestbamako.org/. Středem našeho zájmu ale bude spíše dění okolo českého HUMMER Racing Teamu na který mám úzké osobní vztahy ať už z řad členů posádek, nebo realizačního teamu.

Akce Budapest-Bamako - The Great African Run má statut soukromé amatérské akce. Na jedné nejmenované české televizní stanici tuto akci připodobnili milionářskému tajnému závodu "Gumball 3000", který loni poznamenala tragická událost a snad proto se letošní ročník pojede, stejně jako v počátcích, jen na uzemí severni ameriky. Nevím jestli je tento příměr zprávný, rozhodně se ale nejedná jen o "milionářskou" a už vůbec ne o "snobskou" akci. Startovní pole je plné zkušených a profesně velmi zdatných závodníků a také z organizačního hlediska si troufnu říct, že Budapest-Bamako předčí výše zmiňovanou akci.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Opište prosím kód z obrázku!