Budapest - Bamako, den "D +1"

Druhý den soutěže Budapest-Bamako 2009 pokračuje třídenním maratonem obsahujícím tři etapy (Brescia-Montpellier 731 km, Montpellier-Almeria 1140 km, Almeria-Merzouga 750 km ). Celkově musí soutěžní posádky překonat vzdálenost cca 2700km během tří dnů, bez zastávky na odpočinek. Život posádek se nyní bude odehrávat jen na palubě jejich závodních strojů a v chabém zázemí čerpacích stanic od Itálie, přes Francii, Španělsko až do Marocca.

Soutěžící strávili noc v hotelu Saccardi Quadrante Europa společně s ostatními teamy. Na místo určení dorazili posádky 45 minut po půlnoci, po odevzdání jízdního výkazu přišla na řadu večeře, rychlá hygiena a krátký odpočinek, protože v již 7:10 se startovalo do další etapy. Během maratonu na posádky čeká 30 průjezdních kontrol.

Posádky v kategorii touring pokračují ve stejném tempu přes severní Itálii, jižní Francii na pobřeží středozemního moře a dále pak podél španělského pobřeží až na Gibraltar. Po cestě budou mít příležitost navštívit Monte Carlo, ochutnat báječné jídlo z produktů středozemního moře v Cannes a využít možnosti ochutnat báječnou francouzskou kuchyni.Sledujte fotoreportáž v naší galerii!
18.1.2009 9:02 - Den "D+1", Severní Itálie, nedaleko městečka Pontevico

Budapest - Bamako, 18.1.2009, 09:02

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Opište prosím kód z obrázku!