Video

Další z našich aut ve vyjímečné konfiguraci je aktuálně na prodej:

Subaru Impreza WRX STi 2006

Subaru Impreza STI, r.v. 2006, 78.000km. Koupeno v ČR jako nové, 1. majitel. Komplet motor (longblock) Cosworth, vačky 280° (limitní otáčky 10.500), motor najeto 12.000km, nyní čerstvě zajetý po kompletní repasi (klika, lágry, ojnice, kroužky, šrouby ARP, vodní a olejové čerpadlo, všechny náplně a filtry), ocelové vložky válců (originál je pouze nikasil na hliníku), pumpa Walbro, vstřiky Denso 850ccm, kit proti odlévání paliva. Nové turbo Garrett GT3071R. Nové svody Tomei EQL, výfuk 76mm APS, mezichladič Process West, stavitelný blowoff Perrin, TGV delete kit, digitální monitoring Apexi. Brzdy D2 (najeto 3.000km), vpředu 8-pístek, vzadu 6-pístek pro 18" kola, hydraulická ruční brzda, pumpa AP Racing, vypínání ABS, pancéřové hadice. Tlumiče stavitelné Protlum (2.000km po repasi), stabilizátory 21mm Cusco, rám pod motorem Cusco, přední i zadní rozpěra Cusco, kompletní kit závodních silentů, ochranný rám Grabiec podle FIA -J. Bezpečnostní odpojovač elektriky, hasicí přístroj, závodní sedačky Sparco EVO Plus, 5-bodové pásy Schroth (možno použít jako 4-bodové), volant Sparco, intercom Sparco. Nyní velmi konzervativní naladění s max. plnícím tlakem pouze 1.3 bar, přesto 414k a 565Nm. S tímto turbem bez problémů cca 470k a 680Nm při 1.7 bar.


Další fotografie najdete v naší galeriiCena 550.000,- Kč vč. DPH, odpočet DPH možný!

Kontakt: Radek, Email: radek.prusa@virtual-fiction.cz, GSM: +420 603 520 719

Budapest - Bamako, On-Board video, Den 4
Zde můžete shlédnout "On-Board" video natočené posádkou HUMMERu číslo 111. Ze záběrů je patrný způsob komunikace posádek pomocí radiostanic, kde vedoucí vůz předává důležité informace ostatním posádkám HUMMER Racing Teamu a také s jakým terénem se musejí vyrovnat.

Snow training Rakousko (video)


V minulém týdnu se tři posádky našeho týmu zúčastnily tréninkového programu na sněhu a ledu v rakouských Alpách v oblasti Lungau.

Skupina AWDOC jak ji jestě neznáte (video)

Přinášíme Vám krátké video ze včerejší Off-road akce členů naší skupiny. Jedno je nutné poznamenat a to, že z kabiny vozidel vypadají naše nesmělé pokusy výrazně krkoloměji něž na následujících záběrech :-)

Budapest - Bamako, Ranní zprávy televize NOVA
Zde můžete shlédnout část ranní zpravodajské relace televize NOVA v rámci "Snidaně s Novou". Kratký spot o přípravách HUMMER Racing teamu na africkou rally Budapest - Bamako 2009 byl odvysílán celkem třikrát dne 14.1.2009.
Video - Sezóna 08

Čekání na (nejen) onboard videa, která se v průběhu příští sezony budou pravidelně objevovat z většiny vozů týmu AWDOC, si zatím můžete ukrátit shlédnutím starších videí.


Syndikovat obsah