Off-Road

Další z našich aut ve vyjímečné konfiguraci je aktuálně na prodej:

Subaru Impreza WRX STi 2006

Subaru Impreza STI, r.v. 2006, 78.000km. Koupeno v ČR jako nové, 1. majitel. Komplet motor (longblock) Cosworth, vačky 280° (limitní otáčky 10.500), motor najeto 12.000km, nyní čerstvě zajetý po kompletní repasi (klika, lágry, ojnice, kroužky, šrouby ARP, vodní a olejové čerpadlo, všechny náplně a filtry), ocelové vložky válců (originál je pouze nikasil na hliníku), pumpa Walbro, vstřiky Denso 850ccm, kit proti odlévání paliva. Nové turbo Garrett GT3071R. Nové svody Tomei EQL, výfuk 76mm APS, mezichladič Process West, stavitelný blowoff Perrin, TGV delete kit, digitální monitoring Apexi. Brzdy D2 (najeto 3.000km), vpředu 8-pístek, vzadu 6-pístek pro 18" kola, hydraulická ruční brzda, pumpa AP Racing, vypínání ABS, pancéřové hadice. Tlumiče stavitelné Protlum (2.000km po repasi), stabilizátory 21mm Cusco, rám pod motorem Cusco, přední i zadní rozpěra Cusco, kompletní kit závodních silentů, ochranný rám Grabiec podle FIA -J. Bezpečnostní odpojovač elektriky, hasicí přístroj, závodní sedačky Sparco EVO Plus, 5-bodové pásy Schroth (možno použít jako 4-bodové), volant Sparco, intercom Sparco. Nyní velmi konzervativní naladění s max. plnícím tlakem pouze 1.3 bar, přesto 414k a 565Nm. S tímto turbem bez problémů cca 470k a 680Nm při 1.7 bar.


Další fotografie najdete v naší galeriiCena 550.000,- Kč vč. DPH, odpočet DPH možný!

Kontakt: Radek, Email: radek.prusa@virtual-fiction.cz, GSM: +420 603 520 719

Budapest-Bamako - The Great African Run

Souhrn reportáží, článků a fotografií najdete v sekci Off-Road. Kliknutím na tento odkaz se ihned přesunete na seznam článků, které informují o průběhu této akce z poněkud jiného pohledu.

Budapest - Bamako, Konečné výsledky

Přinášíme Vám konečné pořadí letošního závodu Budapest-Bamako, The Great African Run. Kromě dobrého umístění jednotlivých posádek HUMMER Racing Teamu v první dvacítce startovního pole obdželi členové, jako celý team, cenu "Fair play" za přátelství a pomoc ostatním účastníkům v nouzi.

Budapest - Bamako, Tisková zpráva
Sedm statečných v Bamaku!

Po necelých 11 000 km, které jsme urazili za posledních 14 dní v cílovém městě Bamaku – hlavním městě republiky Mali. V 36 ºC vedru jsme půl hodiny po poledni odevzdali poslední „work sheet“, tedy pracovní papír závodního dne číslo 14! Jsme v cíli náročné Budapest – Bamako 2009.

Soutěž Budapest - Bamako 2009 vstupuje do poslední fáze

V posledních dvou absolvovaných etapách se posádky HUMMER Racing Teamu dostali na území africké republiky Mali nacházející se v oblasti Sahelu a jižní Sahary. Nejenom, že se jedná již o cílovou oblast celého závodu, ale míří sem i část humanitární pomoci, kterou vezou s sebou posádky kategorie racing.

Budapest - Bamako, Mauretánie

P1254154.JPG

V téměř stejném okamžiku, kdy posádky HUMMER Racing Teamu opustily území Maroka a ocitli se na půdě Mauretánie se zhroutili veškeré telekomunikační kanály, které nám umožňovali sledovat členy teamu v On-Line režimu a přinášet Vám neustále aktuální fotografie do naší fotoreportáže.

Syndikovat obsah